Bahçelievler Klima Servisi

Sertifikalı ve tecrübeli uzman kadrosu ile tüm markalarda yetki belgesine sahip tek klima servisi olan firmamız klima cihazlarınızın yerinde kontrollerini sağlayarak profesyonel hizmet sunmaktadır. Yapılan klima servisi hizmetimiz 1 yıl garantilidir.

Sizlerin talebi doğrultusunda yaptığımız incelemeler ile mevcut sorunların giderilmesi ve doğacak sorunlara erken müdahale amacı ile rapor hazırlayan uzman ekibimiz, sizlerin onayı ile orijinal yedek parça değişimi ile klima arızalarınızı gidermektedir. ER-AL Teknik Klima servisi sektörde uzun yıllardır, yılların verdiği tecrübeyle uzman kadrosu sayesinde ısıtma ve soğutma sistemlerinde profesyonel çözüm ortağınız olmuştur. Isıtma ve soğutma cihazlarınız bizler için önemlidir. Klimalarınızın periyodik bakımlarını aksatmadan yapmanız klimanızın ömrünü uzatacağı gibi enerji tasarrufu açısından bütçenizi de koruyacaktır. Çünkü; bakımsız klimalar sağlığınızı büyük derecede tehdit edebiliyor ve klimanıza ihtiyaç duyduğunuz anda sizi yarı yolda bırakabiliyor. Siz klima kullanıcıları olarak yılın hangi mevsimi olursa olsun klimalarınızı kullandığınız sürece kendiniz 20-30 günde bir toz tutucu filtreleri yıkayınız. Performanslı ve randımanlı çalışmasına yardımcı olacaktır.

Klima Servisi

ER-AL Teknik soğutma ve havalandırma sistemleri gelişmiş servis bilinci ile kullanıcıya en iyi hizmeti vermeyi benimsemiştir. İstanbul’un tüm bölgelerinde klima servis, klima bakımı, klima montaj, klima sökme-takma konularında size en yakın olan çözüm ortağınızdır. Uzman klima servisi ekibimizle hizmetinizdeyiz. Her marka ve model klimanız için servis hizmetimiz vardır. Ev ve ofis tipi klimaların yanında endüstriyel klima sistemlerinde de (VRV, VRF) uzman ekibimizle kaliteli servis için yanınızdayız.

Güvenli çözüm için 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz mobil telefon hizmetiyle profesyonel klima servisi ekibimize ulaşabilirsiniz. Yapılan işlem 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi altındadır. Deneyimli ekip ve her markada orijinal yedek parça kullanıyoruz.

TS 12850 Hizmet Yeterlilik Belgesi’ne sahip olan firmamız aynı zamanda Mesleki Yeterlilik Belgesi ve bir çok markaya ait Yetkili Servis Belgesi’ne sahiptir. Sertifikalarımızı görüntülemek için tıklayınız.

Klima Servisi ile ilgili Sık Sorulan Sorular

  • İyi ısıtmayan klimanın sorunu ne olabilir?
  • Klimam çalışırken koku yapıyor, neden olabilir ve nasıl çözebiliriz?
  • Klima ile ilgili hangi sorunlar garanti kapsamına girer?
  • Klima iyi soğutmuyor ve su akıtıyor sorun ne olabilir?
  • Klimalar düzenli bakıma ihtiyaç duyar mı? Neden düzenli klima bakımı yaptırmalıyım?
  • Klima arıza kodları E1, E2, E3 ve E4 arıza kodları: Bu arıza kodları, sıcaklık sensörünün kapalı olmasını veya kısa devre hatasının bulunduğunu belirtir.
  • Klima gaz fiyatları ve klima servisi ücreti ne kadar?
  • Uzun bir aradan sonra klimayı ilk defa kullanmadan önce nelere dikkat etmeliyim? ve klima servis çağırmalı mıyım?
Bağcılar Klima Servisi
Bahçelievler Klima Servisi
Bahçelievler Klima Servisi
Bahçelievler Klima Servisi
Bahçelievler Klima Servisi
Bahçelievler Klima Servisi
Bahçelievler Klima Servisi
Bahçelievler Klima Servisi

ER-AL TEKNİK klima bakımını ve onarımını doğru bir şekilde yapmak için mesleki deneyime sahiptir. Klimanızla ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa hemen ER-AL TEKNİK çağrı merkezini arayabilir ya da online servis formunu doldurabilirsiniz.